Aktuality

Spoločnosť HYDREX s.r.o. ponúka rôzne typy hliníkových nájazdových rámp na nakladanie kolesových a pásových stavebných strojov, valcov a iné. Kontaktujte nás.

Spoločnosť CASE Construction Equipment ukáže na výstave Intermat 2018 v Paríži svoju kompletnú ponuku zariadení a služieb pre stavebníctvo. Stánok, umiestnený tradične v Hale č. 6, bude odzrkadľovať 360-stupňový prístup značky k poskytovaniu riešení zákazníkom v každom segmente obchodných činností s vybavením a službami prispôsobenými požiadavkám ich poslania.

V dňoch 14. – 18. mája 2018 sa koná najvýznamnejšia svetová výstava zameraná na životné prostredie. Medzi vystavovateľmi nechýba ani náš významný dodávateľ, rakúsky výrobca KOMPTECH.

AMMANN (LANGENTHAL, Švajčiarsko) predstavuje pre rok 2018 novú úplnú radu cestných finišérov, najskôr pre vybrané trhy (medzi ktoré patrí aj Slovensko) a neskôr s globálnym dosahom. Nová rada finišérov obsahuje 16 rôznych modelov a široké možnosti výbavy. K dispozícii sú modely s kolesovým (AFW) aj pásovým podvozkom (AFT), s konvenčným alebo pokrokovým systémom ovládania. Veľkostne je možné […]