Spoločnosť CASE Construction Equipment ukáže na výstave Intermat 2018 v Paríži svoju kompletnú ponuku zariadení a služieb pre stavebníctvo. Stánok, umiestnený tradične v Hale č. 6, bude odzrkadľovať 360-stupňový prístup značky k poskytovaniu riešení zákazníkom v každom segmente obchodných činností s vybavením a službami prispôsobenými požiadavkám ich poslania.

Výstava na stánku bude zorganizovaná tak, aby zdôraznila ponuku celej značky pre segmenty výstavby ciest, mestskej výstavby, recyklácie a ťažobníctva a bude obsahovať aj vozidlá pre stavebný priemysel sesterských značiek IVECO a IVECO Astra.
Stánok CASE na veľtrhu Intermat bude odrážať značné investície značky do vývoja produktov a nových technológií, pretože väčšina modelov na stánku bola uvedená do predaja za posledných 12 mesiacov. Zahŕňajú pásové rýpadlo CX750D, najväčší a najvýkonnejší stroj v rade CASE, mini-rýpadlá rady C, úplne nový dizajn predstavený v minulom roku a kompaktné a pásové nakladače, ktoré v minulom roku prešli výraznou inováciou sprevádzanou nárastom výkonu.

Špeciálna časť stánku bude venovaná kolesovým nakladačom CASE, ktoré oslávia svoje 60. výročie. Tento dôležitý míľnik predstavuje dlhú históriu inovácie značky, ktorá vyvrcholí výnimočným kolesovým nakladačom série G, oceneným prestížnou cenou Good Design ™ 2017 za vynikajúcu konštrukciu.
Spoločnosť CASE opäť uplatní svoj praktický prístup k výstave a využije svoje Zákaznícke centrum CASE pri Paríži, aby ponúkla návštevníkom príležitosť zažiť prvotriednu výkonnosť svojich zariadení. K dispozícii bude kyvadlová doprava medzi stánkom a Zákazníckym centrom s odchodom každých 30 minút, takže návštevníci budú môcť testovať najnovšie modely v reálnych podmienkach s podporou operátorov CASE. Žiadna rezervácia sa nevyžaduje a na informačnom pulte budú k dispozícii podrobnosti o pláne a mieste odchodu kyvadlovej dopravy.
Stánok bude obsahovať oblasť určenú pre CASE® SiteSolutions, služby a technológie určené na doplnenie vybavenia značky. V tejto oblasti sa návštevníci budú môcť dozvedieť o telematických aplikáciách CASE® SiteWatchTM a riešeniach riadenia strojov CASE® SiteControl, ktoré pomáhajú manažérom flotily a prevádzkovateľom stavieb optimalizovať prevádzku, používanie a údržbu stroja.
Vysoká úroveň náhradných dielov a technických služieb je kľúčovým prvkom kompletných riešení značky pre stavebné firmy. Tím služieb a náhradných dielov predstaví nové riešenia, ktoré pomôžu zákazníkom znížiť celkové náklady na prevádzku.
Tím CASE bude k dispozícii, aby vysvetlil kompletnú ponuku riešení rozšírenej záruky a údržby spoločnosti CASE, ktoré sú prispôsobené potrebám zákazníkov. S týmito riešeniami sa zákazníci môžu sústrediť na svoje prevádzky s vedomím, že ich zariadenie je kryté zárukou a že údržba je plánovaná tak, aby fungovali čo najlepšie s maximálnou spoľahlivosťou.
Predstavia nové produkty, ako napríklad novú sadu dielov na údržbu rýpadiel, ktorá ponúka celkovú úsporu až do výšky 15% z celkovej hodnoty zahrnutých dielov; patentovaný systém zubov SmartFit® s technológiou upevnenia bez náradia, ktorá zlepšuje výkonnosť strojov so zubami, ktoré ostávajú ostrejšie a prenikajú hlbšie; a nová séria poťahov sedadiel, ktoré kombinujú funkčnosť a štýl.

Stánok CASE ponúkne návštevníkom rôzne spôsoby interakcie so značkou. Budú si môcť vyskúšať svoje schopnosti pri ovládaní simulátora bagra CASE účasťou na súťaži Driving Simulator Contest. Cenu získajú každý deň počas celej výstavy dva najlepšie súťažné výkony.

Obchod CASE na stánku ponúka najnovšie zbierky oblečenia pre prácu a voľný čas a nové značkové predmety. Nová séria pracovných odevov označená sloganom CASE „Experti pre skutočný svet od roku 1842“ bude debutovať na prehliadke spolu s novými tričkami a oblečením na voľný čas, ako aj množstvom užitočných značkových predmetov. Deti sa môžu tešiť na nové plyšové šmykom riadené nakladače a modely hračiek.
Pobyt  na stánku budú spríjemňovať zábavné vystúpenia akrobatických tanečníkov, ktoré sa stali populárnou tradíciou na výstavných stánkoch CASE na hlavných výstavách. Tanečníci integrujú stroje do svojej choreografie, zdôrazňujúc kľúčové oblasti prezentácie značky.