Služby

Servis a náhradné diely

Dokonalý SERVIS považujeme za neoddeliteľnú súčasť našej spoločnosti, preto mu venujeme neustále veľkú pozornosť. Vysokú úroveň servisných služieb zabezpečuje kvalifikovaný personál, ktorý sa prostredníctvom školení neustále zdokonaľuje v prepracovaných technológiách. Pre rýchlu diagnostiku sa využívajú najnovšie podporné diagnostické pomôcky. Máme k dispozícii technickú podporu priamo od výrobcu. To všetko nám umožňuje spolu so spoľahlivými dodávkami NÁHRADNÝCH DIELOV skrátiť vykonanie opravy stroja na minimum. Vykonávame servis priamo na mieste nasadenia stroja, väčšie opravy v našich dielňach v jednotlivých servisných strediskách, veľmi žiadanou službou je renovácia otvorov.

Mobilný servis

K rýchlemu zabezpečeniu mobilného servisu napomáha naša sieť servisných stredísk a tiež kvalita a dostatočné vybavenie servisných vozidiel. V súčasnosti máme k dispozícii 12 servisných vozidiel vybavených diagnostikou a náradím ako aj základnými náhradnými dielmi tak, aby naši servisní mechanici mohli vykonávať aj zložitejšie opravy priamo v teréne. Pre uspokojenie požiadaviek zákazníkov je tu náš NON STOP SERVIS po celý rok.

Dielenský servis

V našich servisných strediskách v Hriňovej, Prešove a Bratislave sme schopní vykonávať nielen servis všetkých agregátov zariadení, ale aj náročné stredné a generálne opravy vo vysokej kvalite. K vysokej pružnosti a rýchlosti zabezpečovania servisných prác prispieva aj výrobné zabezpečenie našej spoločnosti vrátane zariadenia na renováciu otvorov.

background-sluzby

Náhradné diely

V rámci našich servisných služieb vykonávame aj renováciu otvorov a uložení čapov a to metódou presného navarovania a následného vyvŕtavania. Vďaka špeciálnemu zariadeniu je možné vykonať aj náročné opravy opotrebovaných otvorov čapových uložení priamo na Vašom stroji bez nákladnejšej demontáže, bez nutnosti prepravy veľkých konštrukčných dielov do dielne. Vyvrtávačka môže pracovať v akejkoľvek polohe bez zníženia presnosti opracovania. Vnútorné otvory je možné vyvrtávať v rozsahu 42 – 250 mm a navarovať v rozsahu 20 – 300 mm.

V našich skladoch v Hriňovej, Prešove a Bratislave sú k dispozícii bežné náhradné diely, filtre, oleje a mazivá. Na základe našich požiadaviek sú všetky potrebné diely dodávané denne priamo k nám z centrálnych skladov náhradných dielov výrobcov, ktorých na Slovensku zastupujeme. Systém objednávania a dopravy nám ich umožňuje zabezpečiť v urgentných prípadoch aj do 24 hodín. Zabezpečujeme tiež náhradné diely na stroje značiek FIAT HITACHI, FIAT KOBELCO, KOBELCO, O&K, STAVOSTROJ… V našej ponuke nájdete aj diely na nakladače UNC a dokončovacie stroje UDS 114, UDS 214, UDS 211, UDS 232.